[]

Avrupa yakası (Beşiktaş-Maslak) ekspertiz önerisi?

Opel marka bir araçla ilgileniyorum.

Opel'in kendi servisini aradım 550 tl fiyat çektiler ama yazılı rapor vermeyiz sözlü olarak iletiyoruz dediler (wtf?)

Anadolu yakasında Tarcanlar'a götürecektim, araç sahibi o kadar vakit ayıramam vs. dedi Avrupa yakasında olsun istedi.

Beşiktaş - Maslak civarı ekspertiz önerisi olan var mı?

Araç 13000 km'de, 10000 bakımı falan da yapılmış ama direkt alıp gidecek kadar güvenemem kimseye. Yine de göstermek istiyorum.

 
Eski sanayi seyrantepe de oto rapor olabilir dedi arkdasim. Yazili rapor veriyolarmis.


  • balpolen  (29.06.21 14:28:11) 
Soruya cevap olmayacak ama şunu demek istedim. Tarcanlar'a gitmemek için bahane olarak zaman ayıramam dediyse arabada bir sorun olabilir.


  • dissendium  (29.06.21 14:31:22) 
İsim vermedim ama Anadolu yakasında bir yer var oraya götürmek istiyorum dedim. Bilemedim valla beni de düşündürdü o cevabı. Perşembe günü aracı görmeye gideceğim, tekrar bi teklif edeceğim arabaya 500 lira fazla veririm gerekirse.


  • chicha_v2  (29.06.21 14:41:44) 
yeşil oto ekspertiz var ama sanırım ikitelli'de yerleri. tarcanlar'a gitmek kadar vakit alır yani muhtemelen. tarcanlar kadar meşhur değilse de bilgili iyi niyetli arkadaşlara benziyorlar.


  • gkhncnzdgn  (29.06.21 15:19:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.