[]

Telefon galerisinde ki fotoğrafları bastırma

en ucuz yollu nerelerden çıkarttırabiliriz

fotoğrafçı, media markt seçenekleri var elimde şu an


 
Hocam şunun yorumları iyi fiyatı da güzel gibi. Fakat ben denemedim. İnceleyin isterseniz.

mobile.donanimhaber.com
  • paraustunualmayanadam  (28.06.21 21:59:32) 
netbaski veya fujibas ‘tan bastiriyorum. bir iki gün içinde kargo geliyor.


  • Northern Mariner  (29.06.21 14:40:50) 
Resimlimagnet diye bir siteden bastırmıştım. Gayet uygun fiyatlıydı kalitesi de bence kötü değil. İphone 11 ile çekilen fotoğraflar gayet pikselsiz.


  • hrvl  (29.06.21 21:34:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.