[]

Araba kasko ve zorunlu sigorta evrakı pdf dosyası olarak var telefonda

Ayrıca basılı kağıt olarak arabada taşımam şart mı? Polis ben illa ki kağıt olarak görecem kardeşim der mi? Zor geldiğimden değil kağıt israfı olması beni uzuyor. Hepinize sevgiler...

duyuru olarak açmışım. soruya çevirsim. gelen cevapları ekleyelim...


 
polis plkadan sorgulayinca hepsini goruyor. o sebeple gerek yok. ama telefondan olsun. bir kaza durumunda police bilgileri sana gerekir.

kağıt taşımanıza gerek yok. polisler ellerindeki sisteme girdiklerinde sigortanın olup olmadığını görebiliyorlar. kasko evrakını da taşımanıza gerek yok ayrıca.

şart değilmiş. sistemden gözüküyormuş zaten. kasko keyfi bişey olduğu için onu sorgulayacaklarını zannetmiyorum. ikisinide ne pdf ne de basılı olarak yanımda taşıyorum.
  • yuyu  (29.06.21 06:08:29 ~ 06:09:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.