[]

B ve C segmentin en konforlu araçları hangileri?

fiyatı makul olan araçlar arasından (mercedes,porsche vs hariç) en konforlu olanı hangileri?

konforlu aracın kıstası nedir? ben bağımsız süspansiyona bakıyorum sadece ama ekstra neye dikkat etmek lazım? yeni corollalar için konforu baya artmış deniyor mesela, eskiden öyle değildi. volkswagen ve skoda'nın torsiyonlu araçları bana çok kötü geliyor.

soru : b ve c'de ayrı ayrı en konforlular hangileri?

 
skoda octavia. megane da baya iyi.


  • jelly bear  (28.06.21 17:59:40) 
Carwow'a göre yeni Corolla hem sınıfında en konforlu arabalardanmis buna ek olarak kullanmasi da cok zevkliymis. Evet yeni bir süspansiyon seti var ondan;
www.carwow.co.uk

Benim en sevdiğim araba inceleyenlerden biri olan savagegeesein incelemesi;
youtu.be
  • logisticsmanager  (28.06.21 18:27:31) 
Birkaç ay önce araç kiraladığımda 3 bin km’de hybrid otomatik corolla verdiler. Daha önce 2015 model kullanmıştım ama bu dahiden çok konforluydu. Neredeyse 0 motor sesi ve süspansiyonu 2015’e göre çok ileride.


  • but that was just a dream  (28.06.21 18:53:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.