[]

R10 üye oldum, ne yapabilirim

R10 da para kazanmak istiyorum ama ne yapacağımı bilmiyorum çok fazla seçenekler var.

Misal şunu yapsam olur mu? Seo yapan profesyonel bir arkadaşım var onun reklamını girsem devamlı olarak eğer müşteri bulursam yüzdelik komisyonumu alırım yada daha parlak fikirleri olan var mı? Şu an birşeyleri kaçırıyor gibi hissediyorum.


 
R10 da ticaret puanı diye bişey var onu da ufak tefek işlerle biraz yükseltmende fayda var. Direk yeni hesapla ticarete atılırsan kimse iş yapmaz.


  • nahtoderfahrung  (27.06.21 21:06:26 ~ 21:06:50) 
Ticaret puanımı, Ticaret yapmadan yükselebilir miyim?


  • yamuhu  (27.06.21 21:52:48) 
Yok yükseltemezsin, alışveriş yaptığın kişiler profiline referans bırakıyorlar öyle yükseliyor


  • nahtoderfahrung  (27.06.21 23:21:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.