[]

Son kullanma tarihi 06.2021 olan krem şanti?

İyi pazaaarlaar
Tarhi geçmiş mi oluyor yoksa 3 gün daha mı var?
Bir paketini 2 hafta önce yaptım bir şey yoktu tadı da iyi sadece biraz az köpürdü ama fazla süt koymuş olabilirim. Katayım mı pastaya


 
kullanabilirsiniz, bir şey olmaz.


  • blatta hiberna  (27.06.21 17:38:31) 
Üzerine gün koymayacak kadar önemsizse 3-5 günün önemi olmaz; yapıştır, spatula ile ehüehüe


  • Jux  (27.06.21 17:52:28) 
Ben 1 ay geçmişse bile yiyorum. Skt her zaman yerseniz zehirlenirsiniz demek değil. Eskisi kadar taze olmaz demek. Böyle konularda en önemli olan tadına ve kokusuna bakmak.


  • howfaristhesky  (27.06.21 19:19:48) 
Skt yanlis bir terim, tavsiye edilen tuketim tarihi dogru olan. 1 temmuz gelince mucizevi bir sekilde birden bire bozulmayacak urun :)


  • kuehles blondes  (27.06.21 21:41:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.