Yazmak beyhude mi olur?

Akşam arkadaşla içiyorduk yan taraftaki masada 3 4 kız vardı
içlerinden en sevecen olanı beğendim, o masadan kalktığında ben de indim aşağı tuvalet sırasına
o sonradan geldi yanımda durdu tuvalet sırasında
2 3 defa göz göze baktık
siz yan masamdaydınız dimi dedim evet dedi
Adını sordum o da benimkini sordu
burası 9da kapanıyo dimi dedi evet dedim
neyse kızlar tuvaleti boşaldı girdi o
baktım erkekler tuvaletindekinin çıkacağı yok çıktım yukarı
hemen yukardaki boş tabureye oturdum baktım o da çıkıyor merdivenden, masama yürüyormuş gibi yaptım tam yanımdayken seslendim adıyla
efendim bana mı seslendin dedi
1 dk’n var mı dedim
evet dedi
ben senden etkilendim instanı alabilir miyim dedim
Farklı bi şehirde okuduğunu arkadaşlarını ziyarete geldiğimi ama yine de instasını verebileceğini sorun olmadığını söyledi
istedik bi kere ya sorun olmazsa alabilirim dedim gülümseyerek
nerde okuduğumu sordu
sonra telefonunu çıkardı yazabilirsin dedi sonra istek attı
sonra vedalaştık masasına geçti, biz de 10dk sonra kalktık
Olay istanbulda geçiyor

başka şehirdeki kıza yazsan ne olur abi? diğer arkadaşlarına yürü

  • Pertev nail  (26.06.21 23:03:15)
hic tanimadigin biriyle uzaktan uzaga bir seyleri yurutebilecegine inaniyorsan yaz bence. gunumuzde cok zor artik bu isler. cunku binlerce dansoz var :)

  • in vino veritas  (26.06.21 23:11:00)
yani kızın sevgilisi de olabilirdi sonuçta her şeyi göze alarak tanışmışsın. yaz bence en kötü bir anı olarak kalır.

  • bugun hava gunluk gureslik  (27.06.21 00:06:04)
Şahane durum. Bir yaz, tanı. Belki okul bitiyordur geri dönecektir vs. Hemen kesip atma. Bugün olmaz yarın olur ;)

  • dougsampson  (27.06.21 09:11:46)
Sadece şu kadar soracağım;

ee ya sonra ?
  • Avoiding The Puddle  (27.06.21 11:41:11)