[]

Bu evde rutubet var anlamina mi gelir

www.hizliresim.com
 
Duvarda tesisattan su sızması gibi bişey yoksa evet rutubet, kaç.


  • Jux  (26.06.21 17:32:53) 
Bana sanki arkasi banyoymus ve o banyodan bir sekilde su almis kurumus gibi geldi. Arkasi nereye denk geliyor bakmak lazim. Ustte olmadigina gore, kalorifer borulari da meydanda olduguna gore , yerle de baglanti gorunmedigine gore, bence arka tarafindan bir yerden su almis olabilir.
O yandaki cikintinin icinden pimas boru filan mi geciyor acaba

Rutubet genelde tum duvara yayilan zamanla kara kara renk alan, ilerleyen bir sey,

Bu sanki bir yerlerden su almista kurumus gibi.

Ama bana sorarsan misal bu evi alirmisin cevabim hayir.
  • Filinta61  (26.06.21 17:35:56) 
Bizim yeni taşındığımız ev sıfır ilk defa biz oturuyoruz ve ev en üst katta. Alt katlarda aynı böyle şeyler vardı. Emlakçı evin balkon kapılarının uzun süre açık unutulduğunu ve içeri yağmur girdiğini söyledi. Kapıcı ve komşular da teyit etti. Yani böyle ekstrem bir durum olmuş olabilir mi?


  • suicides underground  (26.06.21 19:26:23) 
Rutubet evet maalesef. Tavandaki rutubetleri beyaz boyada çok belli olmadığı için boyayıp saklayabiliyorlar tavanlarda böyle bi şey yapılmış olabilir.


  • mg3929  (26.06.21 21:58:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.