[]

Sivrisinek için önlemler, ilaçlar vb..

aramaya baktım, konuyla alakalı başlık yoktu. bir referans olarak başlığı açıyorum..
Yaz mevsimi tüm haşmetiyle giriş yaptı yapıyor, ilk kez bu gece ayak ve bacaklarımda sızıyla uyandım.
siz hangi markaların hangi ürünlerini kullanıyorsunuz?
likit sıvı olanlar mı iyidir yoksa sprey mi?
sadece tek odaya değil tüm evi arındırmak istiyorum..

beğendiğiniz marka ve ürünleri yazmanızı rica ediyorum.

 
@Kobuzcum şu an kirada oturuyorum bazı pencerelerde sineklik yok olsa bile bazen gündüz açık kalıyor. gece yatarken ızdırap çekmek istemiyorum :)


  • yamuhu  (26.06.21 16:10:21) 
k-othrine 50 ml alıyorsunuz.(Fiyatı 25 tl civarı) Boş bir sprey şişeye, 10 ml ilaç - 1 litre su şeklinde oranlı karıştırıp sprey ile evinizdeki duvarlara sıkıyorsunuz.Kokusuzdur... En az 30 dk ortamı kapalı tutup ardından en az 1 saat ortamı havalandırıyorsunuz. Uygulamadan sonra ortamda sivrisinek (tatarcık dahil), böcek, örümcek, hamam böceği vs kalmaz. Neden mi ? 2 gün önce uygulama yaptım. İlaçlama yaparken mümkünse maske takın. Zehirleneceğinden değil de yine de rahatsız edebilir tedbirli olmakta fayda var.


  • creedwar  (27.06.21 01:05:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.