Ne yapardınız?

Bir akrabanızın haksız davranışına karşı 100 % haklı oldugunuz halde, anneniz sizi suçlu goruyor. Hatta olayı gordugu halde... ne yapardınız?

hicbir sey yapmam sanirim. bana sorun yaratmiyorsa ne istiyorsa dusunmekte ozgur.

  • in vino veritas  (26.06.21 10:24:32)
Ben olsam, annenizin büyük ihtimal okumadığı ancak şairin çok güzel bir mısra-ı bercestesini okurdum; "İnsanlar ne der? diye kahrolası bir put vardır". Anneciğiniz de yaşanan olay karşısında olayın muhatabı olan size karşı okumadığı bu cümle hasebiyle meseleyi ele almış olabilir. Üzülmeyiniz, hayat, oluyor bazen böyle. Annenize: "haklısın anneciğim bir daha tekrarlanmaz" deyip, elini öp, hayır duasını al, www.youtube.com bu şiiri aç yaşın müsaitse ek olarak çiçek ile sansürlenen şeyden yak!

  • fairplay  (26.06.21 10:28:38 ~ 10:31:07)
Bir bilene sorardım ama daha çok detay vererek. Bu bilgiler ışığında bir şey çıkmıyor. Olay ne??

  • IncredibleMau  (26.06.21 11:28:40)
Valla olaya şahit olan kişi bana daha yakın olmasına rağmen beni haksız görüyorsa demek ki %100 haklı olmayabilirim diye düşünürüm ilk. Sonra da gider anneme beni niye haksız gördüğünü sorarım. Belki benim kaçırdığım bişey vardır ya da belki de annem olay öncesinde dolduruşa vs getirilmiştir diye.

  • j r r tolkien hayrani  (26.06.21 12:08:59)
Kafamı Yastığa gömüp bağırırım saddada

  • yarey  (26.06.21 12:28:18)
Bizde de hep aynısı oluyor zaten her şey benden kaynaklanıyor… hep benim suçum :)

Akrabayla görüşmeyi kes. Kes dediğim, bayaa sıfıra indir selam sabah bile kalmasın. Bazı Anneler bazı çocuklarına karşı böyle oluyor ne yazık ki
  • megalomaniac  (26.06.21 12:40:33)
hayatıma devam ederim. isteyen istediğini düşünebilir.

  • dafuq  (26.06.21 13:48:22)
dünyada en sevdiğim varlık annem. annem öyle bir şey yapsa,hayat bana akrabamı savunan anama bile mesafe koydurur.

  • andlee  (26.06.21 19:21:53)