Servisten parça gelene kadar aracı almak

1 ay önce sıfır araç aldım,
geçen hafta bir airbag hatası verdi. hatanın sebebi airbag beyniymiş, onu değiştirecekler. ama parça yurtdışından geleceği için 1 ayı geçebileceğini söylediler.

yerine ikame bir araç verdiler.

ama ben aracın serviste durmasını istemiyorum, serviste sürekli hareket, sürekli araçlar yer değiştiriyor ve kazayla bir aracı parkederken çarpsalar, üstüne geri tamir etseler vs. ruhum duymayacak. alıp kendi otoparkımda tutmak istiyorum.

hem ikame aracı alıp, hem bu aracı garajıma koymak için isteyeceğim yarın. bunu abes karşılarlar mı?

karşılarlar, alıp arabayı kullanbayacağınız ne malum? eskaza aracı alıp kullansanız, kaza yapsanız ve airbag çalışmasa sorumluluk kimde olacak?

  • hayaletimsi  (25.06.21 23:23:43)
Bu kadar pimpirikli olmana gerek yok. Servistekiler günde onlarca araçla muhattap oluyor. Çok merak ediyorsan bir araç kamerası takıp görebilirsin (ben taktım izledim, adamlar benden daha özenli çıktı)

  • roket adam  (26.06.21 00:36:19)