[]

Artık aşılı karpuz üretilmiyor mu?

Bir dönemin kabak aşılı leş karpuzlarına artık denk gelmiyorum. Talepleri düşürdüğü için diye vaz mı geçtiler?
Ya da farklı bir meyve mi aşılıyorlar? 
İlginç. Ben de 2 tane aldım 2 si de aşılı çıktı Bir daha almayacağım.


  • Mistyimage  (25.06.21 21:12:11) 
Evet bu sene ben de görmedim daha.


  • Erva  (25.06.21 21:30:33) 
@misty
Bimden alın. Güzel getiriyorlar

  • neysene  (25.06.21 21:33:08) 
Valla bu sene aldigimiz karpularin hepsi guzel cikti, hele ki ilk karpuzlar oldugunu dusunursek. Belki kabak asili karpuzlarin lezzetli olmasini saglayacak gen degisimini yapmis olabilirler.


  • balpolen  (25.06.21 21:37:18) 
Şu an adana karpuzu var piyasada, bir hafta on gune biter. o dandik karpuzlar cikacak piyasaya. guzel seri yakalamisken yemeye devam edin.


  • duyulmasi gerektigi kadar  (25.06.21 23:24:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.