[]

İstanbulda ehliyet için rapor veren aile hekimi merkezi

Var mıdır? Bulunduğum yerdeki sağlık ocağında doktorların umrunda bile değil. Devlet hastanesindeki uzman doktor tetkikleri için dahi “ben bunlara güvenerek sana rapor veremem” dedi.

Veren bir sağlık ocağı var mı istanbulda?
Avrupa yakası fatih dolaylarında olursa iyi olur ama yoksa da uzak yere de gideriz artık.

 
Aile hekiminiz olmayan diğer aile hekimleri veremez. Sistem izin vermiyor.
eski sistemdeyken okmeydanı eah'den de alabiliyordunuz.

  • unalub  (25.06.21 13:17:40 ~ 13:18:22) 
Sait Ciftciden almistik biz


  • balpolen  (25.06.21 14:06:53) 
Sistem böyle çalışmıyor ki. Siz aile hekiminizden randevu alacaksınız. Bir sorun varsa aile hekimi ilgili bölümlere sevk edecek. O bölümden randevu alacaksınız. Uzman doktor bir sorun yok derse zaten rapor almış oluyorsunuz. E-Devlet'ten çıkıyor rapor. Aile hekiminiz ilgilenmek zorunda. İlgisiz biriyse aile hekiminizi değiştirin.


  • dissendium  (25.06.21 14:34:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.