[]

Sozluge girerken Ddos korumasi

Her actigimda 5 saniye bekletiyor, telefonda da appten (sukela reader) acilmiyor 503 hatasi veriyor, muhtemelen ddos korumasi yuzunden. Farkli internet ve browserlardan ve cihazlardan denedim sonuc ayni. Nasil duzelir? Baskalarinda da var mi?
 
Bende de oluyor. Çözümünü bilmiyorum ama Lokasyondan(yurtdışı) dolayıdır diye düşünmüştüm.


  • wallcan  (25.06.21 11:58:28) 
www.eksiduyuru.com

ayrıca bu aralar zırt pırt çöküyor sözlük ya da hata veriyor.
  • lazpalle  (25.06.21 12:04:12) 
Gece 12 gibi yoğunluktan ekstra sapıtıyor sözlük. Herhalde kaldırmıyor geceleri yükü


  • westblack  (25.06.21 14:06:43) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.