Biontech demedim ama biontech olmusumdur

di mi? sinovac yapmamislardir?

hastaneden biontech randevusu aldim ve hemen gittim. onam formunu okumadan imzaladim kadin formu aldi tc mi ve cep telimi soyledim, alerjin var mi dedi yok dedim direk yapistirdi 14 saat oldu kol agrim devam ediyor.

sinovac degilimdir di mi?

mhrsde 2. doza 7 agustosa tarih veriyor ve biontech yaziyor. ama gelen sms te biontech veya sinovac yapildi yazmiyor. hes uygulamasinda da biontech yaziyor..

e-nabız'da yazar. orayı kontrol edin.

Bağlantı: enabiz.gov.tr

Örnek: i.ibb.co
  • himmet dayi  (25.06.21 11:54:13)
hah bende de boyle cikti bi an supheye dustum hic biontech demedim diye:)

  • lycoxin  (25.06.21 11:56:45)
Peki ya enjektore sinovac cektiyse, nasil emin olacagiz.

  • divit  (25.06.21 11:59:39)
sinovac başka yerde, biontech başka yerde yapılıyor. birbirine karışma durumu yok.

  • himmet dayi  (25.06.21 12:05:01)
valla ben hic dikkat etmedim ne cekti diye ama kol agrisi ve sicak basmasindan biontechtir diye tahmin ediyorum

  • lycoxin  (25.06.21 12:11:33)
@divit

asiyi vuran kisiye vurmadan once teyit amacli sorabilirsin
  • zalbarath  (25.06.21 12:25:41 ~ 12:28:44)
masada 20-30 hazır şırınga vardı gelene yapıştırıyorlardı. bende olurken sormadım ne yaptınız diye ama e-nabızda direk biontech görünüyor. kayıt alırken bir karekod okutuyorlar oradan sisteme giriyor. sanırım öyle e-nabıza düşüyor hangi aşı diye.

  • astronom bey  (25.06.21 14:30:04)
içime kurt düşürdünüz de paranoyaklığa gerek yok gibi ya. o kadar da kötü değildir sistem.

  • phiphi  (25.06.21 14:52:47)
kol ağrısı biontech'e işaret :)

  • hlot  (25.06.21 16:41:56)
6 lı grupla aşı oluyorsanız ve mrna için kağıt imzaladıysanız biontechtir.

  • neysene  (25.06.21 18:27:19)