[]

Patates yemeğini kedi yer mi?

Patates yemeği kaldı kedilere versem yer mi sokakta? Zararlı mı yoksa? Kızartma değil.
 
Değil. Değil de her kedi yemez. Daha doğrusu çoğu kedi patates sevmiyor. Çok açsa yiyebilir. Baharatlı ve tuzlu değilse koy gitsin.


  • gameofannen  (24.06.21 22:58:42) 
Et kokusu sindiyse yer.


  • msb  (24.06.21 23:01:26) 
evet evdeki yemekler zararlı. ancak açlık varsa verilebilir. en kötü kedi maması ev yemeğinden iyidir denir. baharat, tuz vs. den dolayı.


  • surprise  (24.06.21 23:04:05) 
Benim kedim patatese bayılıyor, haşladığım zaman biraz veriyorum. 10 yıldır yiyor, bir şey olmadı. Sadece patates olarak veriyorum. Tuz ve baharat eklendiyse zararlı olabilir.


  • hayirsiz  (25.06.21 00:44:05 ~ 19:35:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.