Biontech aşısı sonrası migren ağrı kesici

Merhabalar aşıları olduk her şey yolunda ama baş ağrım çok nüksetti bunun yanı sıra doktor parol öneriyor dedi yolladı beni soramadım sorayı da aksatmak istemedim. Böyle bir durum yaşayan ya da doktor olanlar varsa ne diyorsunuz? Aşı sonrası migren ilacı almamalı mı?

Valla asidan sonra benim de migrenim tutmustu. Ama parol, minoset tarzi (parasetamol) ilaclar haricindeki agri kesiciler icin antikorun etkisini azaltiyor dendigi icin parol icip allaha dua ettim ek olarak. :D

Oldugum asinin etkinligini azaltacagima 2 gun migren agrisini cekerim daha iyi diye dusundum. Ne biliim...
  • invictae  (24.06.21 23:15:54)
bana doktor ağrı veya ateş için parasetamol kullan demişti.

  • false pretension  (24.06.21 23:25:18)
Biontech i bilmiyorum ama sinovac için ağrı kesici bile etkinliğini azaltıyor diyordu televizyonda

  • neysene  (25.06.21 00:28:45)
Biontechten sonra tek yan etki baş ağrısı oldu. Majezik aldım fayda etmedi. Uyudum ve anca sabaha normal kalktım. 5-6 saat başım ağrıdı abartısız.

  • anarsika  (25.06.21 00:52:30)
Bende de aşı olduktan 3-4 gün sonra baş ağrısı başladı. Duş almak biraz rahatlatıyor, ağrı kesici içmedim. İlk günlere nazaran hafifledi ama tam geçmedi.

  • ashleybon  (25.06.21 02:02:57)
parol beni kesmedi.2. dozda majezik attım.

  • mikahakkinen  (25.06.21 09:39:02)