[]

Aziz yıldırım burda ne diyor

youtu.be

1:08:44 “neyden mahrum kaldık” diyor?


 
en önemlisi de '' rambo ondan yana kaldı '' tarzı bişey duydum ben.

mahrem duyamadım
  • phiphi  (24.06.21 22:40:23) 
Phiphi+1

Rambo okan'la ilgili espiri yaptı fakat detaylara hakim olamadığım için ben de anlamadım
  • yarey  (25.06.21 04:51:21) 
2 sene önceydi sanırım kulüp bayramlaşmasında, sıra rambo'ya geldiğinde Ali Koç'un yanağını sıkmıştı, onu hatırlatarak, makas alınan başkan pozisyonuna düştüğüne atıfta bulundu sanırım.


  • tsubasa  (25.06.21 07:52:11) 
tsubasanın dediği gibi, rambo ondan yanak aldı diyor, makas aldı anlamında

www.posta.com.tr
  • benim bir gizli bildiğim var  (25.06.21 19:13:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.