Zedelenen El Bileğinde Yırtık Olma İhtimali.

İki gün önce spor salonunda barı elimden düşürdüm ve bu esnada el bileğimi zedeledim. Dün MR çekildi. Bugün doktor %10-15 ihtimal yırtık olabileceğini, varsa ameliyat gerekeceğini söyledi. Bir de yarına alçıya almak için randevu verdi.

Öncelikle yırtık olup olmadığını MR ile anlayamıyorsak nasıl anlayacağız? Varsa bu konularda uzman doktor tavsiyesine de açığım. Şehir İstanbul.

Bir de yırtık olsa bile sizce bu durum için alçıya gerek var mı? Doktor muayene ederken bileğimi her yöne bayağı zorlayarak kıvırdı. Gördüğüm kadarıyla özel hastanelerde doktorlar çıkarabildikleri kadar masraf çıkarmaya çalışıyorlar. Alçı da 800 lira. Şirketimin sigortası masrafları karşılıyor ama yaşadığımız her hastalık/kaza sigortanın ileride neyi kapsayıp kapsamayacağını etkiliyor diye biliyorum. Bu konuda da aydınlatabilen olursa sevinirim.

Ben ayağımı burktuğumda röntgen çektiler, yırtılmayı anlayabilmek için 1.5 ay sonra mr çekelim dediler. Olay yeni iken ödemden dolayı görünmüyor olabilir.

  • curukturpkokusu  (24.06.21 21:57:11)