[]

Androidden IOS'a geçişte Whatsapp mesaj aktarımı

Merhaba

Android telefondan IOS telefona geçtim.
Whatsapp mesajlarımı nasıl aktarabilirim?

 
temiz bir baslangic yapacaksiniz cunku bunun bir yolu yok.

parayla yapan uygulamalar varmis ben denemedim. ucretsiz olanlar islemin sonunda istiyor parayi, bosuna yapmis oluyorsunuz.

suradan detaylar : #(git: 1426566)
  • supergirl  (24.06.21 13:38:07) 
supergirl +1

olmuyor.
  • himmet dayi  (24.06.21 13:49:38) 
Dr. Fone mu ne çalışıyordu, adını tam hatırlamıyorum ama çalıştığı kesin bilgi yayalım.

Tek eksisi 35 dolar olması :(
  • aguen  (24.06.21 15:41:38) 
official bir uygulama yok ama third-party appler var bunun icin


  • tahtakafa  (24.06.21 15:51:22) 
Olmuyor gerçekten. Paralılar da yapar mı bilemiyorum ama bunun whatsapp tarafından desteklenip yapılmaması ayıp ve saçma olan.


  • excespeace  (24.06.21 20:41:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.