[]

İphone X / İphone Se

Günaaaydıınlarr,
Ablamın temiz kullandığı 3 yıllık iphone x i mi alayım yoksa 0 İphone SE’yi mi önerirsiniz?
Şu an İphone 6 kullanıyorum bu boyutu çok seviyorum bir de almışken 5 6 yıl kullanayım. Bir de bataryası iyi olsun. Beklentilerim bunlar, kamera falan hepsi güzel görünüyor zaten.
5000 tl den fazla vermek istemem telefona

 
3 yıllık iphone'un pili %80'in altına inmiştir. Pilini değiştirtip onu alırsın ama SE daha uzun süre idare eder seni. Ekran çerçevesi eski. O senin için sorun olmazsa SE'nin donanımı X'a göre daha iyi.


  • himmet dayi  (24.06.21 11:47:05) 
SE oneririm. iPhone 6'dan sonra iyi olur.


  • yoggi  (24.06.21 12:54:21) 
SE 2020 öneririm asla üzmüyor


  • delikedidilimiyedi  (24.06.21 13:34:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.