[]

boyner fiyatlaması

merhaba, internette gezerken bir ürün reklamda 80 lira görünüyorken üzerine tıklayıp uygulamaya geçtiğimde 150 lira oluyor. sepete ekliyorum 200 oluyor falan :) boyner'in internet sitesinde bunu çok yaşıyorum. sebebi nedir bazen bir günde %50 fiyat düşürüyorlar diğer gün eski haline geliyor
 
önizlemede eski fiyat kalıyor

sanırım bir algoritmaları var çok ziyaret edilen, favlanan ya da siparişi artan ürünün fiyatını yükseltiyorlar otomatik
bazen gerçekten uygun şeyler oluyor genel de kazık olsa da
  • bir soru sorcam  (24.06.21 09:57:24) 
Ya galiba internet sitesinin algoritmasında bir sorun var. Ben de geçenlerde bir şey alayım dedim. Sepete atıyorsun 250 lira diyor. Hopi indirimi ekliyorsun 200'e düşüyor. Sonra sayfayı yeniliyorsun 280'e çıkıyor. Garip bir durum var. Sonra gördüğüm en düşük fiyatlı işlemleri tekrar edip o fiyattan aldım. Sayfayı yenilesek 280'e geçirecekler.


  • himmet dayi  (24.06.21 10:14:25) 
Boyner sürekli %50 indirim yapıyor zaten, bir inandırıcılığı yok artık.

Eskiden yılda bir veya iki kez %50 kelebek indirimi olurdu, ciddi ciddi %50'yi yapıştırırlardı bir dünya şey almıştım o zamanlar "uygun" fiyata.

Artık sizi özledik aha sana 250/50 indirim kodu dediklerinde bile piyasayla aynı fiyata geldiği için pek sallamıyorum Boyner'i.
  • chicha_v2  (24.06.21 10:35:39) 
Eski fiyat herhalde. Bekle biraz. Arada kontrol et o fiyata gelir tekrar.baska bir sitede olmuştu bende. Tıklayınca yüksek görünüyordu ancak bir süre sonra o fiyata geldi.


  • black mamba  (24.06.21 12:29:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.