[]

Gameboy veya türevi

Nostalji için eski oyunları oynayabileceğim bir el konsolu almayı düşünüyorum. Güncel ne gibi alternatifler var? (yer: ABD)
 
Yazılımı kırılmış ikinci el Playstation Vita'ya normal hafıza kartı takarak kendi oyunları, atari salonlarındaki arcade makine oyunlarını ve port edilmiş ps one, ps2 oyunlarını oynamak mümkün.

wololo.net
  • Northern Mariner  (24.06.21 11:08:34) 
vita'ya gerek yok psp fazlasıyla iş görür. ama ben olsam new 3ds xl alırım, hem ds, hem 3ds, hem ps1, hem de wii öncesi tüm nintendo külliyatını oynarım.


  • ehti  (24.06.21 14:03:27 ~ 14:14:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.