[]

Futbol maçlarında kulaklık takabilir mi topçular?

Küpe, darbede kulak memesine zarar verebilir diye yasak ama kulaklık takılabilir mi acaba?
 
Duymayı engelleyici herhangi bir şey takabileceklerini sanmıyorum.

Maç esnasında bere, soğuktan koruyan kulaklık bile görmedim. Antrenmanda takıyorlar, maçta takmıyorlar.
  • kibritsuyu  (24.06.21 03:39:11) 
Yüzük, kolye, kulaklık yasak. Ayrıca hakem düdüğünü duymak zorundalar, düdük çaldıktan sonra pozisyonu sonlandırmayıp devam ettirenler kart görüyor.


  • Tutkun  (24.06.21 07:40:58) 
Sivas deplasmanı, alex ve semih şentürk'ün taktığı kulaklar vardı bir zamanlar.
l24.im

  • ir10  (24.06.21 11:37:23) 
metal aksesuar dışında - maçın oynanacağı koşullar çerçevesinde- her şey takılabilir. (koşullar: soğuk- kulaklık mesela yukarıdaki örnek - yüz kemiklerinde kırık/çatlak - maske vs.)

edit: şimdi aklıma geldi. kaleciler de güneşli havalarda şapka takabilir.)
  • makarnavodka  (24.06.21 12:28:41 ~ 12:29:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.