[]

Amasra’da tatil

Merhabalar, Amasra’da 2 3 günlük bir tatil yapmayı düşünüyorum. Ancak aracım olmayacak, sorularım;

1. Plajlara dolmuş veya otobüs ile gitme imkanı var mı ? Hangi plajlara gidebilirim?
2. Bir gün de Safranbolu’ya gitmek istiyorum, kaç saat sürer ve otobüs var mı? Var ise sıklığı nedir?
3. Muhakkak git dediğiniz özel bir yeri var mı? Gözden kaçırmayayım.

Teşekkürler.

 
selam,

1. Plajlaradan kastınız çakraz vs. ise dolmuş var. Amasra merkez zaten baya küçük yürüyerek gidebilirsiniz.

2. Amasra'dan otobüs yoktur sanırım, Bartın'a dönüp gitmek gerekebilir. 1.30-2 saat sürer muhtemelen. (Hiç otobüsle gitmedim, emin değilim)

3. Ağlayan ağaç olabilir. Manzarası güzeldir, dürbünle tavşan adasına bakabilirsiniz. (Yine yürüme mesafesi) Çeşm-i Cihan veya Mustafa Amcanın Yeri'nde rakı-balık yapabilirsiniz.
  • teutonic-terror  (23.06.21 23:08:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.