[]

Kçö ve kıdem tazminatı

Şu anda işten çıkarılsam tazminat neye göre hesaplanır? Covid başından beri kçö aloyorum. 4 yıldır aynı iş yerindeyim
 
covid başından beri 30 gün mü kçö alıyorsunuz, yoksa kıstaslı mı?


  • benaslinda  (23.06.21 14:19:52) 
Son bir buçuk yılda 150 günü falan kçö de geçirdim. Vakti gelince yıllık izin hakkım doğdu. Bence ise giriş tarihinizden hesaplanır.


  • baal  (23.06.21 17:01:11) 
www.haberturk.com

maaşın yüzde 40'ı diyor.
  • ayseee  (23.06.21 17:06:08 ~ 17:06:50) 
30 gün değil. Ara ara değişti şu anda 20 gün kçö yatıyor, kalan tutarı şirket veriyor


  • bi anlatabilsem dunya degisir valla bak  (26.06.21 11:38:41) 
Yani ben bugün işten çıkarılsam son 1.5 sene için kıdem falan alamıyorum sadece öncesi için alacağım doğru mudur?


  • bi anlatabilsem dunya degisir valla bak  (26.06.21 11:41:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.