[]

Admob reklam çıkmiyor mail gelecek mi?

Uygulama atmistim test reklamlar gozukuyor ama gercek reklamlar gozukmuyor. Error 3 no fill hatası logcatden baktim. Hesabi acali 1 ay oldu oyunu atalı da 2 hafta oldu. Admob performans agindan baktim istekler de 0 gozukuyor. Admobdan herhangi mail ya da adresime pin almadim ne yapmaliyim? Bundan sonra olacak sey ne
 
Uygulamanızı linklemeniz lazım admob'a. Onu yapmadan reklamlar gözükmez. Onun için de admob'un appinizi app storedan veya google play storedan indexlemesi lazım o da 2-3 hafta sürebiliyor.
Evinize mail gelmesi ayrı bir konu, onun için minimum bir tutar var. O kazancı geçmeniz gerekiyor tam hatırlamıyorum şu an miktarı. Ondan sonra evinize zarf gelecek. O doğrulamayı yapmadan ödemeyi alamayacaksınız.

  • nuevo  (23.06.21 10:42:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.