Aktardan neler alıyorsunuz?

aktar veya attarlarda hangi ürünün neye faydalı olduğu yasalar gereği yazılamıyor.

aktara girince her ürün için şu ne işe yarıyor demekte yoruyor.
şöyle hayatımıza renk getirecek şeyler yok mu? mesela şunu iç yada şunla karıştır sabah zımba gibi kalkarsın yada şunu iç halsizlik falan kalmıyor demir gibi olursun. alternatif tıbbı sömürmek istiyorum ama aktarcıların sanki ruhu çekilmiş gibi gram bilgi vermiyorlar. al otur dükkanında tek başına ne halin varsa gör deyip sinirle çıkıyorum

Öyle insanlara para kazandırmamak lazım.

Ginseng, enerji ve odaklanma konusunda faydalı diye biliyorum.
  • mezarkabul  (23.06.21 06:48:54)
alternatif tıbbi yüceltmeye gerek yok bence çin tıbbi tedavilerini inceleyen bir hekim ve ekibi 1000e yakın tedaviden yalnızca 50 tanesinin klinik olarak işe yaradığını belirtmiş. bunlar da nane limon ıhlamur zencefil kekik vs.
bunları zaten biliyoruz yani tıbbi amaçlı yetiştirilen bitkilerin çayları güzeldir melisa sinirleri yatıştırır-açlık otu şişkinlik gaz giderir ve bi tık fazla içerseniz ishal olursunuz vs.
işte sıkıntı burdadır bu bitkilerin hangi dönemde toplandıkları-nasıl muhafaza edildikleri-hangi dozu kim ne kadar almalı ne kadar süreyle kullanmalı bu soruların cevabını verebilecek tek bir gerçek yoktur hele ki aktarda zaten her şey her şeye iyi gelir =D
dolayısıyla bunlara bel bağlamayın yalnızca yağlardan bitkilerden kokusu tadı hoşunuza gideni ufak dolarla tüketin kimsenin söylediğine de inanmayın çünkü bu bitkiler de birer kimyasaldır konuyu bilen klinik olarak inceleyen insanlar zaten bunu makalelerle klinik bulgularla bize sunar.
  • windymimas  (23.06.21 10:38:51)