[]

paralı yoldan istanbul - bodrum

kaç kuruş tutuyor?
 
bunun en temizi pendik-yalova araçlı feribot 110 lira, araçtaki her kişi için +3 lira (köprü 170 küsür + benzin),

yalova sonrasında da full paralı gelirsen 170+22 yani totalde 300 lira civarı.
  • biseysorucam  (22.06.21 21:13:14 ~ 21:13:35) 
istanbul - izmir 367 lera.

izmir - aydın otoyolu da 18 gibi bir şeydi en son.
  • bruges  (23.06.21 00:38:31) 
bruges'in bahsettiği sanırım osmangazi köprüsü ve bağlantılarını kullanıyor, bu nedenle benim bahsettiğim yoldan yaklaşık 90 lira fazlaya denk geliyor.


  • biseysorucam  (23.06.21 21:20:45 ~ 21:21:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.