İphone’da anımsatıcılar uygulaması

En verimli şekilde nasıl kullanılır? İşim gereği her an hatırlatıcı ayarlamak zorundayım, not almak zorundayım. Genelde kısa kısa açıklamalar ile siri’ye komut veririm o da günğnde, saatinde uyarır. Şöyle bi sıkıntı var ben işi yaptıktan sonra ana ekranda uyrıyı sola çekip sil diyorum ama belli bir süre sonra aynı anımsatıcılar tekrar ana ekranda oluyor. Acaba hangi ayarı eksik yaptım?

Bunun dışunda daha pratik bi kullanım ya da başka uygulama var mı? Siri ile çalışması hayati öneme sahip zira her seferinde yazmaya vakit bulamıyorum

tamamlananları gösterme yaparsan sıkıntı olmaz heralde.

  • buenosdias  (22.06.21 13:28:16)
Anımsatıcıyı silmeden önce soldaki tiki koyup "tamamlandı" haline getiriyor musunuz? Bende hiç benzer problem olmadı. Siri ile giriyorum ben de genelde. Atıyorum akşam 7'de şunu hatırlat diyorum. Hatırlattıktan sonra tamamlandı tikini koyunca silmeye de gerek kalmıyor. Ana ekrandan da wigdet'tan da yok oluyor.

  • himmet dayi  (22.06.21 15:24:51)
@himmet dayi Soldaki tik derken not başındaki noktayı mı kastediyorsun? Evet ben de siri ile aynı şekilde komut veriyorum, çok pratik. Ana ekranda belirdiğinde basılı tutuyorum yönet çıkıyor oradan tamamlandı olarak ya da ertele çıkıyor ama bazen tamamlandı dediğim halde bi süre sonra toplu halde yine uyarı veriyor

  • bi anlatabilsem dunya degisir valla bak  (23.06.21 13:24:22)