[]

Apple Saklama Alanı

Günaydın, appledan 50 gb saklama alanı aldım. ama bunu kullanıyor muyum bilmiyorum. senelerdir ödüyorum ama boşa mı ödüyorum acaba? çünkü telefonun hafızası iyice dolu ve çektiğim fotoğrafları hemen silmezsem görüntüleyemiyorum. apple kimliğimle girdiğimde de sildiğim fotoları orada göremiyorum. yani aslında kullanmıyormuşum gibi geliyor bana. boşunaysa iptal ettireceğim. sonra iptal ettirip bissürü şeyim giderse de üzülürüm. nasıl öğrenebilirim kullanıp kullanmadığımı?
 
Ayarlara girin, en üstte adınız var. Ona tıklayın. Ardından iCloud'a girin. En üstte kullanım miktarını ve kalan boş alanı görebilirsiniz.


  • himmet dayi  (22.06.21 09:15:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.