Macbook air 128 gb, 8 gb ram

2017 model hakkinda yorumlariniz nelerdir. Urunu apple satis magazasi yerine baska bir yerden almanin ne gibi handikaplari olabilir. Urun garantili ve faturali

fiyat nedir?

  • jelly bear  (21.06.21 18:12:54)
ikinci el piyasası şişmiş durumda. fiyatı 6-7 bin ve üzeriyse kesinlikle yeni air'a yönelmekte fayda görüyorum. zaten yeniler hem işlemci olarak bunların 10 katı daha iyi hem de minimum 256 gb oluyor diye biliyorum. her açıdan büyük avantaj 1-2 bin lira farkla hem de. ayrıca 2 yıllık apple garantisi de var.

fiyat 3-5 arasıysa iyi bir tercih olabilir. vida yerlerine dikkat edin aşınmışsa mutlaka almayın, bataryasını test edin ve pil ömrüne bakın. garantisi tahminen mağazadandır. bu da demek oluyor ki ciddi durumlarda malın arkasında durmayacaklardır(umarım dururlar ama pratikte pek böyle olmuyor). yukarda dediğim gibi sıfır yeni air ile arada çok fark varsa mantıklı ama öyle 1-2 lira fark varsa mutlaka sıfıra yönlenmek lazım.
  • golgi aygıtı  (21.06.21 18:21:58)
6000 tl fiyati

  • balpolen  (21.06.21 18:39:05)
6 bin 2017 model air için çok fazla. 9 bine son model M1'li air varken alınmaz.

M1'li air ile 2017 air arasında matematiksel olarak 3 yıl olsa da teknolojik olarak 10 yıl falan fark var.
  • himmet dayi  (21.06.21 18:44:28)
Tamam, cok tesekkurler, ben hic takip etmiyordum gelismeleri, ogrendiklerim cok kiymetli

  • balpolen  (21.06.21 18:47:24)
max 3500-4000 tl eder şu anda.

  • roket adam  (21.06.21 18:50:16)
piyasada 5-6bin lira değer biçiyorlar ancak bu fiyat verilip alınacak cihaz kesinlikle değil 2017 air. hem ekran çok kötü retinayı bırak full hd bile değil. hem de kasa eski tip artık. 128 ssd hiçkimseye yetmez onu asla yeter diye düşünmemelisin. işlemci i5 5350u eski sayılabilir bir işlemci. evet hala günlük işleri sorunsuz yapabilirsiniz bu işlemciyle ama ben evde amd a10 işkemcili notebook ile (5250u'dan daha eski üstelik) günlük her şeyimi hala yapabiliyorum. ama en ufak bir performans gerektiği vakit pc değiştirmem gerekiyor. 6bin veripte alınacak bir cihaz kesinlikle değil. pozitif teknolojide m1 işlemcili macbook air var. 256gb/8ram 8999₺.

  • pardus  (22.06.21 00:14:40)