[]

Evinizi serinletmek için alternatif olarak neler yapıyorsunuz :\

Merhaba

Oturma odam sadece akşam güneşi alıyor 1-2 saatliğine ama içerisini tüm gece hamam gibi yapıyor.

Klima dışında, odanızı serinletmek için neler yapıyorsunuz? Veya alternatif tavsiyeleriniz varsa onları da alabilirim çünkü uzun saatler iş nedeniyle oturduğum koltuktan bile alevler çıkıyor bir süre sonra. (Özellikle bir de oyuncu koltuğu olunca)

 
camı açmak, cereyan yaptırmak.

güneş alıyorsa güneşin ser geldiği saatte perdeyi kapatmak.
  • kibritsuyu  (21.06.21 17:03:06) 
Güneş doğrudan camdan içeri vuruyorsa cam boyutunda strafor kestirirsin, en kötü mukavva yapıştırırsın cama

İçerideki havayı da vantilatör ile hareket ettirirsen güzel olur
  • freebird5406_2  (21.06.21 17:07:21) 
Kalın blackout tarzı perde yaptırıp en azından güneşin bir kısmını kesmen dışında pek çözüm yok. Bir de oyuncu koltuğu fena yakıyor he.


  • roket adam  (21.06.21 17:16:19) 
Kalın perde benim sorunumu büyük ölçüde çözdü.


  • arnold schwarzeneger  (21.06.21 17:33:19) 
panjur, gunes kesici gibi paneller.


  • turbo sadık  (21.06.21 17:56:32) 
Yıkayabilirseniz dış duvarı hortumla yıkamak işe yarayabilir.


  • opethian  (21.06.21 18:13:24) 
Ev sizinse oturma odanızın camını ısıcam & şişecam K serisi Solar Low-E Cam ile değiştirin, yok değilse blackout perde işinizi görür.

www.egepenyildiz.com
duzcam.sisecam.com
  • sealth  (21.06.21 18:41:28) 
vantilator kullaniyoruz


  • ala09  (22.06.21 00:34:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.