[]

ağır hizmet makinesi 15/40 yağ

ekskavatorumuzun ve minibusumuzun yag araligi 15/40.
acaba ekskavatorden artan yagi minibuse koyabilir miyim bir sey olur mu? 
Yağ tipinde bir farklılık yoksa tabiki olur, yağın etiketine bakın, karşıladığı sınıflar minibüse de oluyorsa sıkıntı olmaz.

Hani bi araç dizel diğeri benzinli olsa şüphe edelim de, ikisi de dizel ve ticari araç.
  • John Bloor  (21.06.21 14:25:23) 
pek iyi degil. epey bi sordum arastirdim.

yag araligi ayni dahi olsa, motor hacmine hava durumuna performansa mi isiya mi asinmaya mi akiskanliga mi gibi gibi cesitli amaclara hizmet ediyor. eger titiz iseniz onermiyorlar. degilse yapsan da cok onemli degil.
  • turbo sadık  (30.06.21 10:32:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.