[]

amazon prime day

neler almayı planlıyorsunuz?
bayağı araştırdım ama ne ihtiyacım olan ne de ilgimi çeken bir şey bulamadım. 
Fahiş indirime giren ve ilgimi çekecek bir şey görürsem alırım. Bu anlamda pek beklentim yok, öyle piyasayı sallayacak fiyatlar olacağını sanmıyorum, o yüzden çok da bakmadım.


  • Jux  (20.06.21 11:59:16) 
Ben geçen hızlı şarj adaptörü ve kablosunu 89+79 yerine 45+30 gibi çok çok güzel fiyata almıştım. Ivır zıvır bakınacam böyle yine


  • avatar is back  (20.06.21 13:09:47) 
xiaomi kamera var takip ettigim fiyayi dusecek olursa alacagim dusmezse almam. baska bekledigim, takip ettigim bir sey yok.


  • in vino veritas  (20.06.21 13:15:31) 
bir sürü almam gereken şey var ama arayüz o kadar kötü ki. 1-2 bir şey yakalarsam çok iyi.


  • a darkness coming  (20.06.21 13:32:22) 
tamir, alet edavat ürünlerinde varsa olabilir bak.


  • evimin paspasi  (20.06.21 14:00:00) 
araba yıkama fiyatları 30- 40 lira olmuş. bosch basınçlı yıkama makinelerine bakıyorum. bosch aquatak serisi.

bebek bezi kovalarım. ssd uygun bişey düşerse alabilirim. iphone şarj kablosu olabilir.
  • xrated  (20.06.21 15:17:48) 
SSD, Powerline veya Mesh cihazı, ıvırzıvır güzel bir şey düşerse alırım ama pek umutlu değilim.


  • atom karincanin torunu  (20.06.21 15:21:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.