150 bin civarı araba tavsiyesi

Öncelikle arabadan anlamadığımızı söyleyeyim. İlk arabamız olcağından otomatik ve çok eski olmayan bir araç istiyoruz. Şehir içi ve civar ilçelere giderken sık sık kullanılacak bir araba olacak. Hep aklımızda alman ve japon vardı ama parça fiyat bütçeleri aşabilir diye bundan da feragat edebiliriz.

VW Polo

  • himmet dayi  (20.06.21 09:18:38)
Lpg'li civic olabilir. 2012-2013leri diri duruyor hala.

  • brkylmz  (20.06.21 09:18:57)
Uzun yol yapılmayacağı için b segment’in kaliteli modellerine bakılabilir. O paraya hatchback’in yanısıra fluence 2017 accent era vs vs arabalar var. Seçenek çok açıkçası 2014-2015 üstüne bakınca. Ben olsam şahsen, en konforlusunu bakardım belki siz güçlü olanını arıyorsunuzdur, kriterinizi biraz daha genişletmelisiniz. Sıfır sorun sıfır masraf için temiz bir yaris alınabilir mesela ama ben şahsen o yol tekerlek sesine çok gelemiyorum maalesef. Seat ibiza vs’de olabilir, temiz polo vs’de.

Her ne kadar fiyatlar çok uçsa da 150 civarlarına güzel arabalar var
  • avatar is back  (20.06.21 09:55:31)
Esimin aracini satiyoruz. 2014 corsa otomatik benzinli

Dusunurseniz detaylar icin mesaj atabilirsiniz
  • MiraTaurus  (20.06.21 10:24:27)
o paraya oldukça temiz 2014-2015 C4 1.6 blue-hdi otomatik dizel bulursunuz. bakımı masrafı ucuz, yskıtı düşük ve sürüşü güzel araçtır. sadece alırken şanzımanın mcp değil eat olmasına dikkat edin.

  • orpheus  (20.06.21 12:28:47 ~ 12:29:06)
150-160bin arasına sıfır kia rio bulabilirsiniz. ama otomatik olmaz. zaten uzun yol kullanmayacaksınız manuel de düşünülebilir bu sebeple sanırım. kia kore markasıdır ve 5 yıl garantilidir. en azından bir bakmanızı öneririm. ben olsam bunu düşünürüm ama elbette bu kişiye göre değişebilecek bir tercih. duruma göre kolayca satabilelim ilerde derseniz vw veya seat düşünmek daha rasyonel olacaktır.

  • debian  (20.06.21 14:04:21)
Selamlar, garantisi devam eden sorunsuz bir araçtır. Yurtdışına taşındığım için satıyorum.

www.sahibinden.com
  • mesutcang  (26.06.21 17:55:30)