bilgisayar sorusu

Arkadaslar is icin bilgisayar verecekler,
1. secenek sadece ufak boy apple
2. secenek büyük boy apple ve ufak boyutta asus veya hp gibi bir bilgisayar.
3. buyuk apple ve apple tablet
cok gezdigim icin kucuk bir bilgisayar lazim sadece not almak icin ve internete girmek icin, daha önce hic apple kullanmadim, is yeri verecek bunlari. hangisi secenek daha uygun olur?
bizim patronun büyük bilgisayari bir de ufak dizüstü bilgisayari var.

çok geziyor ve sadece not almak için cihaza ihtiyaç duyuyorsanız bence 3. seçenek. apple ekosisteminde tabletteki notlar macbook ile senkronize olacak, açtığınız browser tablarına kadar her şey ortak çalışacak. tabii bu farklı platformlarla da mümkün ama hem taşınabilirlik, hem pil ömrü hem de verim açısından ben olsam macbook + ipad alırdım.

  • orient blue  (20.06.21 08:15:39)
3 bence de

  • anarsika  (20.06.21 09:11:59)