[]

PS/LR vs için laptop önerisi

fotoğraf düzenleme ve photoshop vs öğrenip ilerledikçe tasarım vs'ye doğru yönelmelik bi laptop arıyorum. ama aynı zamanda öğrenme aşamasında olduğum için bi servet harcamak istemiyorum. yine de fotoğraf düzenlemeyi sık sık yaptığım için renk doğruluğu yeterli olsun, 16gb Ram olsun filan istiyorum. bütçe 13-15bin civarı. var mıdır bilen, önerisi olan? içim şişti her cihazın incelemesine tek tek bakıp bi karara varamamaktan.
 
13-15 b bütçen varsa düşünmeni gerektirecek bir şey göremedim ben :
www.apple.com

  • melancholia  (20.06.21 00:11:00) 
@melancholia, benim hatam bahsetmemişim, ilk tercihim windows.


  • kozmosta bir nokta  (20.06.21 00:13:26) 
Windows için asus zenbook veya dell xps butcene göre bulabilirsen bu cihazlardan pisman olmazsin.


  • melancholia  (20.06.21 00:18:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.