devremülk sistemi ponzi olur mu

kayıt olmadım
ama %51 aklıma yattı

yıllık 7bin taksitle 35bine 7 gecelik otel odası sahibi oluyorsun (2 kişilik+çocuk)
aralık-haziran tarihleri arası
min. 4 yıldızlı oteller var: yalova, bodrum, kuşadası, kütahya
termal ağırlıklı

yıllık aidat 800 lira
her sene enflasyon artışı
yemek dahil değil oda 2 kişi 180 lira(3 öğün)

istediğin tarihi seçebiliyorsun yoğunluk olupta yer bulamazsan ödediğinin %25'ini geri alıyorsun

gidemezsen devrediyor

800 lira yerine
180 euro verirsen rci otellerinde de kalabiliyorsun yurt içi yurt dışı
bu sefer 12 ay içersinden seçebiliyorsun

anlattıkları bu şekilde
sözleşmeyi incelemedim çünkü kopyasını +imzalamadan vermiyorlar, aynı gün imza istiyorlar ki bu vazgeçmek için yeterli sebep

anlattıkları gibiyse bir yere kadar sorun yok

ama aklıma takılan bunlar her bulduğuna satacak yani overbooking olayının anası ağlatma ihtimalleri

bu durumda sistem sürüdürülemez hale gelir
döndürmek için yeni üye almaya devam ederler ve patlar
bu kötü ihtimal

sizce ne kadar güvenilir?

Devremulk alip memnun kalan gormedim

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (19.06.21 23:07:48)
bizim 20 sen önce aldığımız sabit tarih sabit yer var
dolandırıcı olmadıkları için mennunuz
ama şunu da yaşadık 10. senesinde kullanıcılardan 2x aidat alınıp tesis tamamen yıkılıp yeniden yapıldı, deprem şartları yüzünden
3-4 sene kayıp oldu

otel de içeren tesis kar ettiği ve iyi yönetildiği ve sapa bir yerde olmadığı için bu şekilde

Aidat 14 gece için 1500
Gecelik 400 den kiraya verilebiliyor gidemediğimiz zaman
  • bir soru sorcam  (19.06.21 23:16:00 ~ 20.06.21 00:09:20)
ailemin var yaklasik 20 yildir devremulku cok da memnunlar. rci sayesinde de malaga'da super bi otelde 7 gece 5 kisi toplam 300 liraya konaklamisligimiz var (sene 2014). 300 lira yurt disinda guzel bir otelde toplam 5 kisinin konaklamasi icin o zaman da ucuz otesi bir fiyatti.

  • in vino veritas  (19.06.21 23:40:22)
ama sizin devremulku ve sirketini bilemem dolandirici cikabilirler memleket hirsiz dolu sonucta.

  • in vino veritas  (19.06.21 23:41:22)
"sözleşmeyi incelemedim çünkü kopyasını vermiyorlar, aynı gün imza istiyorlar ki bu vazgeçmek için yeterli sebep" -> geçiniz, dürüstlükle alakasi olan birilerinin yapacagi is degil bu.

  • robokot  (19.06.21 23:46:18 ~ 23:46:42)
2. Kopyayı veriyorlar sözleşmenin de o gün imza atacaksan
İşte bugün imzalarsanız indirimli filan
Orayı biraz yanlış ifade ettim

Çok ısrar etsem dokümanları verirlerdi belki incelemek için
Ama uğraşacak enerji kalmamıştı
  • bir soru sorcam  (20.06.21 00:06:14)
Hadi devremülkü aldınız diyelim, aylık aidatları ne kadar?

  • buck rogers  (20.06.21 00:34:51)
Yazdım zaten

  • bir soru sorcam  (20.06.21 09:02:39)
Kesinlikle sağlıklı gelmedi bana ballandıra ballandıra anlatıyorlar o an ziller çalıyor bak bu adam eşine hediye etti aldı falan numaraları

geçin abi bana sağlıklı gelmedi.
  • basond  (20.06.21 15:58:42)