[]

Yarın sokağa çıkma yasağında alanya?

Alanyadayız, yarın otelden çıkış yapacağım dönüşe geçeceğiz. Fakat çıkış yaptıktan sonra biraz oyalansak, kleopatra plajından denize filan girsek ceza yazıyorlar mı? Voucher var, 20si çıkış yazıyor.
 
Aslında o gün sokağa çıkma yasağından muaf oluyorsunuz ama denize girmeye ne derler onu bilemiyorum. Neticede muafiyet seyahatle ilgili.


  • himmet dayi  (19.06.21 22:09:25) 
Geçen hafta ordaydik müze şelale deniz vs hepsini kullandık hiçbir sorun olmadi


  • spacevan  (19.06.21 22:12:59) 
merkezde dışarda herkes. denize de giren var. ben risk almazdım deniz için


  • ShadowOfMoon  (19.06.21 23:30:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.