[]

Devam Etmekte Olan Komedi Dizisi

Yeni başlamış ya da bir iki sezon yayınlanmış, muhtemelen Friends, HIMYM, the Office gibi olacak ve 5+ sezon üzerinde yayın yapacak gibi görünen bir dizi var mı?

ben dizileri hep bittikten sonra ya da bitmeye yakın izledim. çekimi devam eden güncel bir komedi dizisi izlemek istiyorum.


 
Kara mizah, dram komedi türü olur derseniz After life. 3. Sezon onayını aldı diye anımsıyorum.


  • Amaranta ursula  (19.06.21 14:19:05) 
brooklyn 99


  • ayin yazari  (19.06.21 14:26:28) 
ted lasso


  • freebird5406_2  (19.06.21 14:27:08) 
Bir Friensids ya da Himym olamayacak ama güncel ve güzel bir komedi dizisi olarak Derry Girls’i önerebilirim.

Bu arada Himym olamayacak derken o kadar populer olmayacak demek istiyorum. Yoksa bana Himym’den daha çok hitap eden bir dizi aslında.
  • ms brownstone  (19.06.21 14:32:33) 
Bence de ted lasso +5 görür


  • westblack  (19.06.21 17:41:26) 
fleabag, disenchantment, mythic quest


  • beatbox yapan metalci  (02.07.21 01:40:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.