[]

Regl öncesi sonrası kilonuz fark ediyor mu?

Bende ortalama 2 kg fark ediyor. Bitki cayi icsem de odem kilom artiyor. Kilo artisini engelleme yonteminiz var mi?
 
Kilo çok fark ediyor. bitki çayı dikkatli beslenme vs hiç engellemedi bende yıllardır. Son aylarda düzenli spor yapmaya başladım daha az hissediyorum regl şişkinliklerini. Yine tamamen engellemiyor ama egzersizler bende hafifletiyor gibi.


  • i think therefore i am  (18.06.21 23:15:35) 
şiştiğim ve iştahımın açıldığı bir dönem, tartılmıyorum ama eminim ki fark ediyordur. normalden daha fazla yememek dışında bir önerim yok maalesef. tatsız bir dönem


  • aweamadeus  (18.06.21 23:38:02) 
evet benim de 2-2.5 kg fark ediyor. zaten o dönem kendimi tanıyamıyorum neredeyse.
inanılmaz iştahım açılıyor. papatya çayı, rezene bir de pasiflora çayı içiyorum.
mümkünse yürüyüşe çıkıyorum ve bol boool su içerek dengelemeye çalışıyorum. yoksa vücudum çok fazla ödem tutuyor o yüzden de kiloma yansıyor.
  • elma  (18.06.21 23:53:25) 
Şişiyorum


  • rapisa  (19.06.21 00:25:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.