[]

Altyapı için açılan ama düzgün kapatılmayan çukur

Mahallede yeni yapılan bina için sanırım su için yolu kazdılar, işleri bitince yarım yamalak kapatmışlar kazdıkları yeri ve millet pat küt düşüyor oraya özellikle hava karardıktan sonra.

Bunun için belediyeyi mi aramalıyım? İSKİ yaptı sanki çalışmayı ama emin değilim. Yazık motor falan girse düşer belki arabalar tamponu vuruyor çünkü kaç seferdir.


 
Ibb beyaz masa ve lokal belediyeye bildirin.

Ben boyle bir seyi twitterdan bildirmistim fotografla, bu turktelekom dediler. Onlara da tivit attim, 1-2 hafta sonra kapatilmisti cukur
  • kuehles blondes  (19.06.21 04:32:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.