[]

motosiklet botu seçerken nelere dikkat etmeli?

kaval kemiği korumalı olanlardan mı almalı?

öyle alırsam muhtemelen iş yerinde normal bir ayakkabı bırakırım, onu giyerim işe gidince, bu da üşengeç biri için zor olur gibi.

neyse neye dikkat etmeli? eksiklerim bot ve pantalon şuanda

 
aşil tendonunu geçecek uzunlukta olmalı. Eğitimde en son öyle anlatılmıştı. Bir de somut olarak bakıp, alacaksanız sağına soluna bakın. İsterseniz alacağınız markayı mesaj atın, inceleyelim.


  • evimin paspasi  (19.06.21 07:25:57) 
www.motomax.com.tr bunu düşünüyorum hocam.


  • mezarkabul  (19.06.21 09:41:20) 
merhabalar tekrardan. Normal bot kalıplarına göre dar olabiliyor motosiklet botları. Yaşadığınız yerde motosiklet botu satan bir yer varsa öncelikli bir deneyin derim eğer netten alacaksanız, hüsrana uğramayın. Normal kösele olarak 45, spor ayakkabı 47,5 motosiklet botu da 46 giyiyorum. Bir de ayakların taraklı olma meselesi var... Böyle yaparsanız, daha sağlıklı olur. Seçtiğiniz bot iyidir. İsterseniz yds'nin de sitesine bakabilirsiniz. Orada da fena modeller yok değil.


  • evimin paspasi  (19.06.21 22:24:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.