İstanbul fine dining mekan

İstanbulda deniz kenari veya manzarali, bir aksam yemegi ile iki kadeh sarap icilecek. Gecenin sonunda da butun maasi birakmayacamiz mekan onerileriniz var midir?

Maaşınıza bağlı.
Eleos olabilir.

  • Deathrow  (18.06.21 21:37:28)
Four seasona at the bosphorus. Masai birakabilirsiniZ ama yok ya birakmaSiniz. Fine dining icin biraz pra harcamali tabi

  • exlibris  (18.06.21 21:44:44)
(bkz: neolokal)

  • Jux  (18.06.21 21:52:40)
Alancha
mikla

Alancha'nin sefi Aylin Yazicioglunun bir onceki restorani Nicole'e gitmistim. ortam ve yemekler cok guzeldi, cok keyif almistik.
varsa (Nicole'de vardi) tadim menusu alin, yemek ve sarap uyumu keyifli oluyor.
  • 65 derece  (18.06.21 22:04:29)
neolokal güzel de, maaşı bırakırsın. orasının şarap menüsü başka hiçbir fine dining restoranda yok da, şarap fiyatları da başka hiçbir restoranda yok.

fine dining'in ucuzu olmaz ama, mürver belki bir miktar daha uygundur. aynı bölgede mükellef de görece daha uygun, ama fine dining'e tam da uygun değil gibi. fakat kurtarır. bir de her şeye rağmen feriye hala iyi bir seçim ve nispeten uygun. manzara da allahlık.
  • mermize  (18.06.21 22:12:13)
mikla, nicole da yapmayın yahu (: tadım menüleri bile 500'den başlar. buralara gitmeden evvel ihtiyaç kredi çekmeniz gerek. alkol de alacaksanız kafadan 1000 tl'den aşağı çıkamazsınız.

  • mermize  (18.06.21 22:16:02)
Feriye?

  • austra  (18.06.21 23:05:35)
Sunset

  • kojonotsuki  (19.06.21 16:22:28)