[]

Kask için aksiyon kamerası önerisi

Uygun fiyata ortalama performans sağlayan bir ürün önerir misiniz?
 
SJCAM'den baya memnun olan vardı. Şöyle ki, bu firmanın da çakmaları oluyormuş. Youtube'da sjcam görüntü diye aratın, bakın performansına. Yanında çok zamazingo veriyor. Bazıları bu dikdörtgen formdaki aksiyon kameralarının kasktaki rüzgar performansını beğenmiyor. Özellikle tepede (doğru ama rüzgarı engelliyor) çene ve göğüs kısmında daha başarılılar. Motor takip, kaza vs. kamerası olarak kullanılacaksa da uygun aparatlarla telafi edilir yine.


  • evimin paspasi  (18.06.21 21:40:34) 
güncel fiyatını bilmiyorum ama xiaomi yi 4k güzel bir kamera. su altı, bisiklet, kayak ortamlarında kullandım, memnun kaldım. çakma ekipmanı da uygun fiyatlara bulunabiliyor.


  • semyasa  (19.06.21 00:45:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.