[]

1 Ekim haftasında deniz

Türkiye'de 1 Ekim'de denize girebilecegimiz bir bölge var mıdır? Yalnız Ekim'de Ruslar filan gelip denize giriyor onu biliyoruz ama ben usumeden rahatça girebilmekten bahsediyorum.

Teşekkür ederim şimdiden herkese.


 
1 Ekim gibi Antalya'da da Muğla'da da rahatlıkla denize girilir, hele ki mevsimler bu kadar kaymışken. Ama tabii yağmur durumunu kontrol etmek lazım. Eylül ortası Ekim başı en huzurlu tatil zamanlarıdır. Gereksiz kalabalığın, çoluk çocuk vızıltısının olmadığı...


  • msb  (17.06.21 21:00:04) 
Antalya da giriyoruz biz. Hatta fotoğraflardan baktım 20 Ekim haftasında gitmişiz gecen sene. Ben de soğuk su ve havada deniz sevmem, gayet girilirdi. Fakat mevsimler de bir garip.

Mesela geçen sene Mayıs 20 den itibaren Antalya da havalar çok iyiydi. Deniz erken ısındı. Ama şimdi halen aksamlari serin oluyor ve deniz de tam yeni yeni ısınıyor arada yağmur alıyoruz.
  • nucleon  (17.06.21 21:24:19) 
Marmaris’in herhangi bir yeri Ekim’de çok güzel olur.


  • suicides underground  (17.06.21 22:12:01) 
1 ekim ege için de uygun suyun en sıcak denizin en sakin olduğu zamanlar ama tabi geceleri bi tık daha üşürsünüz ama gündüzleri genelde sıcak olur yine de.
muğla tarafları uygun antalya hala sıcak olur hatta kasım bence antalyada denize girmek için daha uygun =)

  • windymimas  (18.06.21 10:38:22) 
mersin-antalya kasım-aralığa kadar rahatlıkla girilir.


  • atacaksinfinke  (18.06.21 16:28:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.