[]

Yurda giriste istenilen covid gecirdi belgesi

2 ay önce covid gecirdim, daha sonrasinda 2 Covid asimi da oldum ama daha 14 günü doldurmadim. Yurda giriste test ibraz etmemek icin söyle bir detay var;

"hastalığı son 6 ay içinde geçirdiğine dair ilgili ülke resmi otoritelerince düzenlenen belgeyi ibraz ettikleri takdirde"

Hastaneye sordum, nisan ayinda yapilan covid testinin pozitif ciktigina dair belge verebiliriz dediler. Bunun disinda verilen zaten belge yokmus. Bu benim isimi görür degil mi?


Update: Covid gecirdigimiz belgeyi gösterdik, gectik. Özel bir belgeye ihtiyac yok.

 
geçen benzer bir soru vardı. iyileşme belgesi gibi bir belgeden söz ediliyor. o soruyu soran arkadaş almıştı, ben de mesaj attım kendisine, dönüş bekliyorum. tek başına test sonucu yeterli değil diye biliyorum.

www.eksiduyuru.com
  • elorelia  (17.06.21 12:23:53 ~ 12:24:26) 
Ben de bunu merak ediyorum. Almanya son 6 ayda alınmış pozitif test yeterli diyor. Ama Turkiye'nin açıklaması muğlak. Thy'ye sormak lazım.

Cevap verilirse bende öğrenmek isterim.
  • zaxurani  (17.06.21 23:40:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.