[]

Plaka zeyili işlemi -sigorta

Sigortayı yaptırdım, plakayı çıkardım, kaç gün içinde zeyil işlemi yapılmalı? Bir sınırı var mı?
 
ruhsat çıktı mı yeni plakaya göre? eğer yeni ruhsat elinizdeyse gönderin hemen yapsınlar zeyil işlemini.


  • duyulmasi gerektigi kadar  (17.06.21 08:55:14) 
Hocam sigortacı arkadaşım, plakayı attım ama ruhsatı atmadım. O da istemedi, unuttu sanırım. İki hafta geçti. O yüzden sordum. Sabah sabah aklıma geldi birden, arkadaşımı da erkenden aramak istemedim. O yüzden buraya sordum.


  • mezarkabul  (17.06.21 08:58:12) 
ara çevirmeye girdim, polis yeni poliçeyi istiyor de yapar hemen :)


  • duyulmasi gerektigi kadar  (17.06.21 09:02:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.