[]

otel rezervasyonu için kullanıp memnun kaldığını siteler

özellikle türkiye'de yaz tatili için neyi kullanıyorsunuz? ekstra mekan tavsiyesi de verebilirsiniz.
 
booking + vpn


  • zoghurt  (17.06.21 03:56:15) 
booking'i türkiye'deki işletmeler kullanamıyor diye bilyordum.


  • duyuru  (17.06.21 09:17:15) 
hotels'de şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım. tüm sitelere bakar sonra alırım oteli. çoğu zaman hotels 10-20 daha ucuz oluyor. mekan tavsiyesi olarak il söyleseydiniz çok daha iyi yardımcı olabilirdim. aklıma ilk gelenleri yazayım daha fazla detay isterseniz yazın mutlaka.

kaş- hideaway otel
bozcaada- iola otel, aspava otel, mauna otel
belek- atlantis otel
olimpos- koala bungalov, olive garden, yakamoz pansiyon
foça- lola 38, midilli konak
küçükkuyu- kaymak tepesi tatil evi
  • golgi aygıtı  (17.06.21 10:08:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.